A WomInCreativePower keretében bemutatjuk öt igazán inspiráló és tehetséges, Budapesten élő vállalkozó nő történetét. Mindannyian projektünk korábbi résztvevői, néhányan közülük tavaly ősszel részt vettek mentor programunkban, néhányan a tandem tréning programunkban programunkban, néhányan pedig a projekt bemutatására és kapcsolatépítésre szolgáló rendezvényeinken. 🥰
Nézd meg bemutatkozó videóikat és látogass el az oldalaikra! 🙂
- Elena Budapesten váltotta valóra álmait, két természetes háztartási és szépségápolási cikkeket forgalmazó boltot nyitott a városban: Mimbre Hulladékmentes és organikus drogéria.
- Kristina horvát származású, jelenleg Budapesten dolgozik egy nemzetközi cég termék-menedzsereként. Emellett jógaoktató, aki beleszeretett a tanításba és abba, hogy segítsen a nőknek legyőzni a változástól való félelmet.
Lépj vele kapcsolatba az Instagramon keresztül!
- Rocio közösségépítő eseményeket és rendkívül informatív workshopokat szervez női vállalkozóknak, vagy vállalkozni vágyóknak. Emellett podcast csatornáján is nagyon érdekes beszélgetéseket folytat vendégeivel sokszínű témákban: https://anchor.fm/womenup
- Lisa Magyarországon végzi doktori képzését, miközben gyönyörű kulcstartókat, kitűzőket, gombokat és még natúr szappanokat is készít! Nézd meg a termékeit https://www.instagram.com/broshkodelka_/?hl=en oldalon!
- Katerina egy nagyon inspiráló, tehetséges haj- és sminkmester, aki Budapesten találta meg az útját. Nézz be a munkájába és vedd fel vele a kapcsolatot a https://www.instagram.com/katerina_kutepova/ oldalon.
A WomInCreativePower (WICP) az Európai Unió Erasmus+ programja és a Luxemburgi Nemzeti Ügynökség (Anefore) által társfinanszírozott projekt. A projektet a Formation et Sensibilisation de Luxembourg – FSL (Luxemburg) vezeti, és nemzetközi partnerségben működik együtt Svédországgal (SwIdeas AB), Magyarországgal (Szubjektív Értékek Alapítvány) és Szlovéniával (Povod).
A WICP célja a migráns nők gazdasági integrációjának támogatása a befogadó közösségekbe a vállalkozói készségek és a kreatív ágazathoz kapcsolódó készségek fejlesztésével.